Панорама

Продовжуємо публікацію листів, які надходять до редакції «Панорами», в яких висловлюється підтримка Максиму Микитасю. 

Нагадаємо, що нещодавно народний депутат заступився за мешканців Любецької громади від свавілля селищного голови Сергія Пінчука. Жителі ще у лютому зібрали 1195 підписів щодо припинення його повноважень, однак Пінчук не хоче добровільно залишати посаду і зараз судиться з людьми, тримаючись за своє крісло.

Макисиме Вікторовичу, дякую, що переймаєтеся справами нашої Любецької громади, дякую, що вступилися за людей! Дякую Вам, що для нашої школи придбали котла – я сподіваюсь, що ми все таки доможемося й котел нам встановлять та підключать і діти уже цієї зими будуть навчатися у теплі. Розповім Вам про нещодавній випадок – довелось побути в Любечі. Традиційне свято Івана Купала, яке багато років проходить в селищі. Чи була атмосфера свята? Так, була. Радували виступи учнів шкіл, веселились маленькі дітки. Традиційний Нептун, вінки на воду, вогнище… Приємні зустрічі, теплі розмови з випускниками школи після багатьох років.. День вдався. Вкотре переконуюсь, що на вірному шляху.

Попри те вразила поведінка чиновниць «режиму пінчука», а саме увага до моєї персони. Вкотре переконуюсь – на вірному шляху! Зустрічаючи човен з Нептуном на березі Дніпра, не оминула Буракова. З мутним поглядом привітала зі святом, намагалась «вкусить»… – представила дружину пінчука Ольгу. Що хочу сказати: «який йшов — таку і знайшов» – кажуть у народі. Чи справила враження? Так! Рівень цинізму, зверхнього ставлення зверх норми. З перших слів стало зрозуміло, що Ольгу щось все таки турбує. Як з’ясувалось, вона хотіла, цитую, «пАсматреть в эти подлые глаза», «надоело (їй) читать публикации», «не лезь в ее семью». Намагався довести, що жодним чином ніколи не зачіпав ні в публікаціях, ні в розмовах її сім’ю, але сприйняття не було…

Неочікувано, оточуюча молодь пішла у мій захист. Розмова набирала привселюдного скандалу. Буракова з погрозами, словесними приниженнями, з мутним поглядом, ламаною українською перекинулась на дружину. Треба віддати належне моїй дружині, зазвичай інертній до моєї громадської позиції публічно, яка підтримала мене (Неочікувано, я тебе люблю, моя дорога!!! Попри всі пересуди, нам заздрять, разом ми більше 20 років!).

Розмова набирала гучність… підійшла очільниця освіти Грищенко зі словами «пАшлеть», звертаючись до чиновниць… так і не зрозумів, що мала на увазі: дію руху чи дію до нецензурних висловів??? Наостанок, дослухавшись Грищенко, Ольга виказала оточуючим, цитую: «Идемте, я не хочу ЭТО СЕЛЬСКОЕ БЫДЛО слушать». У цій фразі і є вся суть ставлення до жителів громади цього «непотребу» Чернігова, Славутича, які на наші податки «жирують» на НАШІЙ землі.

Дівчата-випускниці, а тепер колеги, шоковані були не просто «святковим настроєм», у драбадан, чиновниць, а нахабством, блюзнірством «власть имущих». Висновок: «режим пінчука» стурбований. Ми на вірному шляху. В цій країні треба щось міняти! День вдався!

Микола Дятел, директор Тарасо-Шевченківської школи

Top