Панорама

Народний депутат докладає багато зусиль для розвитку свого виборчого округу, в який входять Чернігівський і Ріпкинський райони, а також Новозаводський район міста Чернігів.

Ріпкинський район

За сприяння народного депутата України Максима Микитася до бюджету Ріпкинськогорайону спрямовані кошти для соціального розвитку населених пунктів. Відповідне розпорядження Кабінету міністрів №500-р підписане на початку цього місяця.

Зокрема, за заведені Максимом Микитасемдо району кошти будуть відремонтовані ФАПиу селах: Гучин, Мохначі, Новоукраїнка, Малий Листвен, де буде здійснено капітальний ремонт приміщень і дахів. Реконструйовано парк відпочинку в Ріпках, встановлено вуличні ліхтарі у с. Ловинь, замінено вікна і двері у Ріпкинському садку №2 «Колосок». Придбано твердопаливний котел і радіатори для системи опалення у Добрянському садку №1 «Івушка».

Чернігівський район і місто Чернігів

Подбав народний депутат Максим Микитась і про бюджет Чернігівського району, куди також спрямовані кошти для соціального розвитку населених пунктів.

Зокрема, за заведені нардепом кошти будуть встановлені дитячі майданчики у селах Киїнка і Петрушин. Реконструйовано вуличнеосвітлення у селах Шестовиця, Рудка, встановлено вуличні ліхтар у селах Петрів Хутір і Дніпровське.

У Роїщенській та Анисівській школах будуть замінені вікна і двері, уВознесенському навчально-виховному комплексі замінено вікна у спортзалі, а дляПакульської та Халявинської шкіл буде придбано спортивний інвентар.  Для Седнівського навчально-виховного комплексу закуплять інтерактивну дошку, мультимедійне обладнання комп’ютерну техніку і спортивний інвентар.

У Чернігові капітально відремонтуютьтротуар біля житлового будинку на вул. Незалежності, 64.

Обєднані громади

Велику увагу народний депутат Максим Микитась приділяє  бюджетам обєднанихтериторіальних громад, куди спрямовано кошти для соціального розвитку ОТГ.

Зокрема, за заведені Максимом Микитасемдо громад кошти будуть замінені вікна і двері у селищному будинку культури у  МихайлоКоцюбинському, придбано меблі, посуд іелектрообладнання для їдальні школи у Любечі, реконструйовано систему вуличногоосвітлення у с. Слабин, а також капітально відремонтовано дах у будинку на вул. Танкистів, 76 у селищі Гончарівське

Top