Панорама

Цієї суботи, 9 листопада, чернігівська “Десна” прийматиме на стадіоні Гагаріна “Дніпро-1”. Перед грою прес-служба клубу поспілкувалася із захисником Андрієм Мостовим.

– У «Десни» зараз доволі напружений графік, багато виїздів поспіль: Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Полтава… Наскільки це складно, і в якому психологічному та фізичному стані перебуває команда?

– За 7 днів ми провели 3 гри на виїзді (проти «Львова», «Миколаєва» та «Ворскли») – навіть не пам’ятаю, щоб ми їхали на цілий тиждень. Дякую керівництву, яке пішло на зустріч, й ці відстані ми долали літаком. Фізичний стан був задовільним – ми виграли три гри, витримали. Звичайно, не без допомоги ротації, але так як здобули 3 перемоги, значить зробили усе вірно.

– Зараз у турнірній таблиці велика щільність: команди які займають 2-5 місця відділяють лише кілька очок, й у кожному турі є ймовірність як підвищитися, так й впасти на кілька сходинок. Наскільки тисне результат?

– Наше головне завдання – бути у першій шістці, а вже потім будемо намагатися потрапити в Єврокубки. Але якщо вже взяли таку планку, займаємо 3 сходинку, то треба триматися. Поруч «Динамо», «Зоря», «Олександрія» – потужні, непогані колективи. З ними будуть дуже важкі матчі. Будемо боротися та намагатися зайняти місце якомога вище.

– Попереду «Дніпро-1». Перед сезоном очікувалося, що дніпряни будуть боротися за Єврокубки, але зараз у команди 6 поразок поспіль. За рахунок чого можна буде їх перемогти?

– Я теж думав, що «Дніпро-1» буде грати стабільніше. Так, зараз у цій команди не дуже вдалий психологічний стан. Для нас це дуже важлива гра з точки зору турнірної боротьби. Ми маємо виходити та грати у свою гру. Потрібно набирати очки

Top