Панорама

9 жовтня 2018-го на складі боєприпасів поблизу Ічні сталася пожежа. Вибухами снарядів було зруйновано 19 будинків, 57 визнали частково пошкодженими. Люди не постраждали. Про подію нагадує UA:Чернігів. Журналісти дізнавалися як живеться населенню сьогодні. 

На ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації уряд виділив 100 мільйонів гривень. За них, зокрема, міська рада купила 17 нових жител, департамент ЖКГ відремонтував 27 будинків. Витратили на це більше 9 мільйонів гривень. Тобто, по закінченню року більша частина виділених грошей  повернулась назад у державний бюджет. У лютому цього року виявилось: ремонту потребують ще понад 7 десятків осель.

На вересневій сесії міськради депутати вчергове звернулися до Кабінету Міністрів щодо повторного виділення грошей на аварійно-відновлювальні роботи. Нині – чекають.

«По приватному сектору ми подали документи на 6 млн 300 тис. І по соціальній сфері 13 млн 900 тис. На жаль, на сьогоднішній день Кабмін нам ще не виділив кошти, щоб ми проводили роботи» – повідомив заступник ічнянського міського голови Олександр Бондар.

Тим часом депутат міської ради Олена Бутурлим говорить – у тому, що частина людей залишилася без допомоги, є провина й міської влади. 

«Великою помилкою міської ради було те, що коли спочатку створювалися комісії, до яких входили представники міської ради, але ніхто уваги не звернув на депутатів, зокрема треба було залучити депутата безпосередньо цього округу – по Дружбі й Августівці. Вона знає людей, знає умови всіх проживання і першочергова допомога повинна була дійсно надатися тим людям, які цього потребували»

Top