Панорама

У Чернігові 15-16 травня проходило підсумкове засідання робочих груп із підвищення ефективності діяльності в сферах місцевих фінансів місцевого економічного розвитку. Захід відбувався у рамках спільного проекту Асоціації міст України і Норвезької асоціації місцевих і регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії.

Одночасно проходили два засідання: робота групи фінансистів – в обласній державній адміністрації, а групи в сфері місцевого економічного розвитку – у Чернігівській обласній раді.

Участь у засіданнях узяли міські голови, заступники міських голів, керівники департаментів і управлінь із 42 міст.

Свою роботу цей проект розпочав у квітні 2017 року. У Чернігові учасники обговорили, що їм удалося реалізувати в поліпшенні роботи у відповідних сферах.

Чернігів у робочих групах представили начальник Управління фінансів міської ради Олена Лисенко та заступник начальника Управління економічного розвитку міста Світлана Святушенко.

Протягом року учасники проекту відвідали 8 міст, провели 42 фокус-групи, підготували 4 аналітичні звіти за напрямком: людиноцентричний бюджет; бюджетоформуючий податок – плата за землю; оцінка внеску міста в залучення інвестицій і розвитку малого й середнього підприємництва

Top