Панорама

30 травня, міською владою підписаний Меморандум з підприємцями щодо подальшої долі кіосків на зупинкових комплексах міста, повідомляє прес-служба муніципалітету.

Заступник міського голови Олександр Ломако повідомив, що протягом двох років планується демонтаж 120 кіосків на зупинках громадського трансопрту. Половину з них демонтують вже в цьому році, іншу половину – в наступному. Одночасно він додав, що до 40 торгових місць залишаться – виключно ті, що розташовані на околицях міста і  при умові, що підприємці будуть тримати їх у належному стані.

Прес-служба повідомляє, що в Чернігові взятий курс на звільнення зупинок громадського транспорту від торгівельних МАФів і поетапне встановлення на всіх зупинках міста однакових прозорих павільйонів європейського зазка. Цей процес заплановано здійснити за 4 роки, замінюючи до 100 зупинок на рік. За домовленістю з підприємцями, які здійснюють торгівлю на зупинках, вже два роки поспіль перелік зупинок для заміни павільйонів на нові на поточний рік пропонувався ними

Top