Панорама

Співробітникам СБУ затримано посадовця Чернігівської митниці. Чоловік  входив до організованого угруповання, яке налагодило нелегальне ввезення в нашу країну імпортної сільгосппродукції без сплати обов’язкових митних платежів. До такої співпраці були  залучені понад п’ятнадцять комерсантів.

За попередніми оцінками, через оборудку державний бюджет щомісяця недоотримував понад 1 мільйон гривень, повідомили у прес-службі СБУ. 

Правоохоронці затримали посадовця митниці поблизу місця роботи під час отримання майже 20 тисяч гривень від брокера однієї з митно-брокерських структур за сприяння у ввезенні нової партії нелегальної продукції.  

У ході проведення обшуків за місцем роботи та проживання фігурантів провадження, правоохоронці вилучили 10 тисяч доларів США, а також документацію і комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 27 (види співучасників), ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) та ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії

Top