Панорама

63 мільйони гривень на реконструкцію 9-ти приймальних відділень лікарень на Чернігівщині має виділити Міністерство охорони здоров’я, повідомляє UA:Чернігів з посиланням на начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петра Гармаша.

Відремонтують відділення в 9 опорних лікарнях області. Всі вони матимуть схожий зовнішній вигляд та комплектацію, вимоги до яких розробили в міністерстві.

«Там повинна знаходитись реанімаційна палата оснащена, там має бути протишокова операційна, там має бути і обладнання, яке забезпечує життєдіяльність. І обладнання, яке використовується для діагностики. Це включає комп’ютерний томограф, магнітно-резонансний томограф і ангіограф. Це дороговартісне обладнання. Решта обладнання – це і цифрові рентгени, і апарати ультразвукової системи, наркозно-дихальні апарати, є монітори для пацієнтів», – говорить Петро Гармаш.

Зараз у міністерстві проводять аудит – якого обладнання не вистачає у приймальних відділеннях. В ті, де немає необхідного, мають закупити, каже Петро Гармаш.

Нагадаємо, у січні цього року Кабмін затвердив перелік опорних лікарень. На Чернігівщині – 9: Новгород-Сіверська, Корюківська,Бахмацька, Козелецька, Бобровицька центральні районні лікарні, міські лікарні Прилук і Ніжина, а також чернігівська обласна і міська лікарня № 2

Top