Панорама

З настанням сприятливих погодних умов продовжуються роботи з ліквідації аварійної ямковості.  Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Чернігівській області.

У першу чергу, основна увага головним магістралям області. Це дороги міжнародного значення М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі та М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ. За більш холодних погодних умов дорожники працюють із холодним асфальтобетоном або ж методом просочення.

Наприклад, 25 лютого, плюсова температура дозволила проводити аварійні роботи з гарячою асфальтобетонною сумішшю. Бригади працювали  в Козелецькому районі на автомобільній дорозі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі.

У післязимовий період ямковість інтенсивно утворюється на дорожньому покритті внаслідок частих коливань температури повітря та перезволоження дорожнього полотна, а також внаслідок недотримання водіями вантажівок вагових норм перевезень. З початку цього року ямковості зафіксовано близько 65 тисяч квадратів. Цифра не остаточна, нові руйнації продовжують виникати. Наразі аварійні роботи виконуються “точково”, перш за все, на найбільш вражених у післязимовий період ділянках для забезпечення безпеки дорожнього руху.

З приходом справжньої весни та стабільної плюсової температури повітря буде розпочато масову ліквідацію ямковості гарячою асфальтобетонною сумішшю та пневмо-струменевим методом. Вже у квітні планується розпочати виконання робіт з поточного середнього та капітального ремонтів

Top