Панорама

У Наумівці Корюківського району за 7 мільйонів гривень звели амбулаторію. Вона оснащена всією необхідною технікою і, за планами, має щодня обслуговувати жителів цього та ще 4-х навколишніх сіл. Нині працює раз на тиждень, коли приїздить лікарка з Корюківки. Тому нині в Наумівці шукають медика, який працюватиме в селі постійно. Йому пропонують житло та службову автівку, повідомила головна лікарка Корюківського центру первинної медико-санітарної допомоги Світлана Лещенко журналістам UA:Чернігів. 

«Ми шукаємо сімейного лікаря. Якщо це буде терапевт, або педіатр – також розглядаємо ці варіанти, просто ми його потім направимо на перекваліфікацію. Заробітна плата – ставка 8 тисяч з Нового року, до цього була 7 тисяч. Якщо лікар приїде без декларації, буде стільки отримувати, потім лікар буде заключати декларації, і, в залежності від кількості укладених декларацій, буде заробітна плата збільшуватись. Пропонує наш голова Корюківської ОТГ квартиру на вибір – може купити квартиру у Корюківці, може у Наумівці, і є автомобіль, приймали ми Рено Дастер провідний. Тобто лікар якщо в Корюківці – здає на права і їздить на роботу 8 кілометрів».

Світлана Лещенко каже, лікар зможе заключити близько 1400 декларацій – стільки жителів у 5 селах, що входять до Наумівського старостинського округу. Це Турівка, Наумівка, Переділ, Андроники та Високе. Зі слів Олени Костриці, прес-секретарки управління капітального будівництва облдержадміністрації, амбулаторія в Наумівці стала першою на Чернігівщині, яку збудували за державною програмою розвитку сільської медицини

Top