Панорама

З 13 липня на перехресті вул.Кільцева – вул.Генерала Бєлова у Чернігові запроваджується круговий рух автомобілів.

– Аварії на цьому перехресті були часто, – розповідає речниця чернігівської патрульної поліції Ганна Чернявська. – Бо водії, виїжджаючи з кола, не надавали переваги водіям, які їдуть по вулиці Кільцевій. Тому й було прийняте рішення змінити організацію дорожнього руху, тобто зробити круговий рух головним. Від  дня, коли з’являться відповідні дорожні знаки і розмітка, на цьому перехресті рух по колу буде в пріоритеті. І ті транспортні засоби, які будуть рухатися по колу, матимуть перевагу перед іншими.

Ремонт транспортної розв’язки на перехресті вулиць Бєлова – Кільцева передбачає влаштування кола діаметром 56 м, а проїжджа частини розширюється до 10 м.

Всі підготовчі роботи зроблені, залишилося доставити бордюр і вже повністю асфальтом затягнути це перехрестя. Шар нового асфальту буде по Кільцевій від одного пішохідного переходу до другого, а по Бєлова до вулиці Пухова. У центрі кола буде газон. Роботи закінчаться до кінця місяця. Виконуються вони в рамках поточного середнього ремонту вулично-дорожньої мережі

Top