Панорама

До кінця цього року на перехресті вулиць Гончої та Гетьмана Полуботка у Чернігові встановлять світлофор.  Про це повідомляє UA: Чернігів з посиланням на  заступника директора комунального підприємства «Міськсвітло» Дмитро Хажевскас.

«Міський голова провів робочу нараду з цього питання та, за результатами робочої наради, надав доручення стосовно розроблення проектної документації на будівництво світлофорного об’єкту. Подальші кроки: розробляється проектна документація по будівництву світлофорного об’єкту, проводиться погодження з усіма організаціями, проводиться державна експертиза, після проходження державної експертизи проводиться тендерна закупівля на проведення будівництва, за результатами тендерної закупівлі визначається виконавець робіт і вже виконавець робіт виконує роботи»

За словами прес-офіцера патрульної поліції області Віталія Копистка, від початку року на лінію «102» надійшло 15 повідомлень щодо аварій на цьому перехресті. На 7 з них виїжджали поліцейські. Інші – були або скасовані, або оформлені за нормами європротоколу

Top