Панорама

У січні 2018 року співробітниками прокуратури виявлено факт зловживання службовим становищем начальником структурного підрозділу міської ради Прилук.

Начальник структурного підрозділу  з метою отримання неправомірної вигоди на користь третьої особи – ФОП, використовуючи своє службове становище,  знаючи, що роботи на здійснення технічного нагляду виконані у повному обсязі, упродовж з 2016, 2017 років укладав договори ФОП, який в свою чергу є його підлеглим працівником –   та виконував функціональні обов’язки інженера з технічного нагляду, підписував акти виконаних робіт та в подальшому надавав їм бухгалтеру для оформлення платіжних документів та проведення оплати на рахунок фізичної особи підприємця.

Таким чином, з 2016 по 2017 роки керівником структурного підрозділу міської ради незаконно перераховано коштів на рахунок ФОП, за начебто здійснення ним технічного нагляду, в результаті чого недоотримано доходів місцевому бюджету в сумі більше 201 тисячі гривень.

З метою забезпечення кримінального провадження підготовлено клопотання до слідчого судді про арешт майна та відсторонення підозрюваного від займаної посади

Top