Панорама

Незабаром у Чернігові стане на два яскраві та оригінальні мурали більше.

За усталеною в Чернігові традицією, адреса майбутніх шедеврів аж до старту малювання – великий секрет. Та не цього разу.

Тлом для муралів стануть стіни двох будинків на вулиці Рокосовського, 3 і 5.

А от хто виконає творчу роботу і що саме буде намальовано – це залежатиме від самих чернігівців.

Народний депутат Сергій Березенко і газета «Панорама» оголошують конкурс на кращу ідею для цих двох муралів. Усі охочі можуть надіслати свої ескізи на електронну поштову скриньку: creative.chernihiv@gmail.com.

Голосування відбудеться на сайті газети «Панорама» – panorama.cn.ua. Конкурс триватиме до 1 липня 2018 року. Ані вікових, ані креативних обмежень захід не має. «Люди самі мають визначитися з тим , що вони хочуть бачити на стінах свого міста, – переконаний Сергій Березенко. – Я сподіваюся, що нашу ідею підтримають мешканці Чернігова, і скоро це місце стане окрасою району. Чернігівці заслуговують на сучасні місця для відпочинку, на красу та естетику. Тільки так ми зможемо виховати молодь, яка буде зростати на кращих зразках піклування та розвитку».

Для участі в конкурсі необхідно сформувати готовий, яскравий і довершений творчий задум. Ми ж на себе беремо його виконання: тобто витратні матеріали, обладнання. Ми забезпечимо всі умови для хорошої, якісної роботи. Завдання переможців – самостійно намалювати мурал. Подавайтеся на конкурс і отримайте шанс стати відомим на все місто. Ми чекаємо найкреативніші ідеї! Конкурс муралів стартує в рамках перетворення зеленої зони на розі вулиць Рокоссовського і Шевченка.

У цьому місці вже нинішнього літа з’явиться сучасна паркова зона з дитячим майданчиком, лавочками, парковою скульптурою, Wi-fi-деревом та якісними пішохідними доріжками

Top