Панорама

Незабаром у Чернігові стане на два яскравих та оригінальних мурали більше. За усталеною у Чернігові традицією адреса майбутніх шедеврів – аж до старту малювання – великий секрет. Та не цього разу. Тлом для муралів стануть стіни двох будинків по вулиці Рокосовського 3 та 5. А от хто виконає творчу роботу і що саме буде намальовано – це залежатиме від самих чернігівців. Народний депутат Сергій Березенко та газета «Панорама» оголошують конкурс на кращу ідею для цих двох муралів.  

Усі бажаючі можуть надіслати свої ескізи на електронну поштову скриньку – creative.chernihiv@gmail.com.  Голосування відбудеться на сайті газети «Панорама» – panorama.cn.ua. Конкурс триватиме до 1 липня 2018-го року. Ані вікових, ані креативних обмежень захід немає. Сергій Березенко коментує: “Люди самі мають визначитись з тим , що вони хочуть бачити на стінах свого міста. Я сподіваюсь , що нашу ідею підтримають мешканці Чернігова і скоро це місце стане окрасою району. Чернігівці заслуговують на сучасні місця для відпочинку, на красу та естетику. Тільки так ми зможемо виховати молодь, яка буде зростати на кращих зразках піклування та розвитку.

Для участі необхідно сформувати готовий, яскравий і довершений творчий задум. Ми ж на себе беремо частину з його виконання: тобто витратні матеріали, готові в разі чого навіть знайти митця-виконавця. Ми забезпечимо усі умови для хорошої, якісної роботи.

Подавайтеся на конкурс і отримайте шанс стати відомим на все місто. Ми чекаємо найкреативніші ідеї!”

Конкурс муралів стартує в рамках перетворення зеленої зони на розі вулиць Рокосовського та Шевченка. У цьому місці вже цього літа з‘явиться сучасна паркова зона з дитячим майданчиком, лавочками, парковою скульптурою, Wifi-деревом та якісними пішохідними доріжками

Top