Панорама

Заступник Голови фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Сергій Березенко переконаний, що Росія, анексією Криму та вторгненням на Донбас, першою порушила Договір про співпрацю та співдружність. Цей додатковий факт допоможе Україні у міжнародних судах.

“Не ми були причиною, що цей договір розривається. Терміни сплинули і абсолютно логічно, що держава Україна його не продовжує. Ті злочини, які вчинила РФ, не можуть залишитися безкарними. Непродовження дії цього договору ляже в основу міжнародних арбітражів, міжнародних судових процесів, які, безумовно, будуть проводитися по відношенню до країни-агресора, якою є Росія”.

Також Сергій Березенко наголосив, що українцям треба бути обережними, перебуваючи на території РФ та Білорусії.

“МЗС України завжди говорить своїм громадянам, щоб вони були обережними на території РФ. Бо ця країна не дотримуються міжнародних прав. Ця країна може за надуманим звинуваченням заарештувати кожного українця і кинути за грати. Ця країна знищує економіку і державність нашої країни. Останні заяви Павла Клімкіна свідчать про те, що навіть в Мінську треба бути обережними, тому що там, на пряму, діють спецслужби ФСБ. Справа українця Павла Гриба тому підтвердження. Це неприпустимо і ми повинні це памятати. На сьогодні є відкритий конфлікт з РФ. Україна є жертвою тієї агресії”

Top