Панорама

23 березня з Луганщини, містечка Старобільськ, транслюватиметься тиха вечірка в навушниках «Good Silent Party», яка об’єднає 20 міст та бібліотек з різних регіонів. Це всеукраїнська акція на підтримку бібліотек і молодіжних ініціатив, які і є організаторами вечірок у своїх містах. Трансляція проходитиме на базі мандрівного онлайн-радіо SKOVORODA. Головний гість – письменник, рок-виконавець та громадський діяч – Сергій Жадан.

До неї планує приєднатися місто Ніжин. 

Все що треба – взяти друзів, смартфон, навушники, печиво і прийти в суботу, 23 березня о 17.45, до читальної зали Ніжинської центральної міської бібліотеки.

Тема акції – популяризація української культури, зокрема українських книг, авторів, музикантів, видавництв, культурних ініціатив. 

Вечірка проходитиме за таким сценарієм: кожен учасник акції, знаходячись у приміщенні бібліотеки, під’єднується до радіоефіру за допомогою смартфону, одягнувши навушники і слухаючи контент на Інтернет-радіо «SKOVORODA». У цей час проходитиме відеотрансляція діджея в YouTube і стрім вечірок, що проводитимуться на інших локаціях та проектуватимуться на екранах у бібліотеках

Top