Панорама

Нагадуємо, що МОЗ ініціювало інформаційну кампанію “До школи”, щоб допомогти батькам, дітям та освітянам підготуватися до здорового і корисного навчального року.

І з певною періодичністю з’являтиметься матеріал про різні аспекти шкільного життя.

Наприклад Уляна Супрун цього разу торкнулася теми форми.

“Прихильники шкільної форми вважають, що це обов’язковий атрибут в навчальному процесі. Він впливає на продуктивність навчання, оскільки діти мають можливість зосереджувати увагу на інформації та не переймаються зовнішнім виглядом. Через це вони стають більш уважні та старанні.

Втім, не завжди однаковий одяг має позитивний ефект на процес навчання дитини. Є також дослідження, які не виявили значущої різниці в тому, чи носять учні форму. Тобто форма ніяким чином не впливала на показники успішності та відвідуваності учнів”, – написала в.о. Міністра охорони здоров’я.

І додала, що додатковий одяг найчастіше – значний фінансовий тягар для родини, адже якісна шкільна форма не дешева.

Носити чи не носити форму – вирішує керівництво школи разом з батьками. В Україні запровадження форми регламентується статутом та правилами внутрішнього розпорядку школи. Батьки можуть долучатися до вирішення цього питання також.

Головне, щоби в центрі уваги були діти. Найважливіше дослухатися до них та допомагати зручно та безпечно навчатись. Успішної та спокійної вам підготовки до школи. А якими характеристиками керуватися, щоб обрати безпечний та зручний для дитини шкільний одяг, почитайте на сайті МОЗ України: https://goo.gl/V9Cqdb

Top