Панорама

Учора, 28 серпня, у мережі з’явилась новина  про зґвалтовану у м. Ніжині 15-річну дівчину. Вчинення злочину приписали 38-річному місцевому жителю.

Поліція Ніжина інформує, що 27 серпня, незадовго після опівночі, до поліції дійсно повідомили про зґвалтування. Дзвонила жінка, яка прийшовши додому до свого чоловіка виявила у квартирі незнайому дівчину. Подробиці поліцейським довелося з’ясовувати вже на місці події, за участю всіх учасників.

Одразу вдалося встановити, що «нічній гості» 16 років та з господарем квартири вони познайомилися на залізничному вокзалі.

Дівчина розповіла, що 26.08.2018 вона разом зі своєю матір’ю приїхали із сусідньої області до Ніжина у пошуках роботи. Не знайшовши підходящих варіантів, увечері обидві відправились до залізничного вокзалу. Там познайомилася зі значно старшим за себе чоловіком, якого у подальшому познайомила і з мамою.

Чоловік пригостив жінок вечерею, після чого запросив до себе у гості. Незважаючи на те, що новий знайомий дочки був набагато старший за неї, мати не була проти таких «жестів» та навіть наполягала на тому, що це гарна нагода відпочити, сама ж залишилася на вокзалі.

Про те, що відбувалося у помешканні чоловіка надалі – у правоохоронців були різні версії, адже спочатку дівчина наполегливо стверджувала, що її зґвалтували. Сумніви викликала відсутність будь-яких слідів боротьби у квартирі та навіть незначних тілесних ушкоджень на самій «потерпілій».

Чоловік був категоричний у своїх поясненнях та стверджував, що ніякого зґвалтування не було. Доки кожна зі сторін стояла на своєму, слідчі досліджували обстановку у квартирі, призначали необхідні медичні обстеження, збирали інформацію про обох. Вже коли стало зрозуміло, що на дівчині немає жодних слідів насильства, та зізналася, що насправді її ніхто не ґвалтував.

У присутності матері, яка, як це не дивно, жодною емоцією не видала здивування чи переживання за свою дитину, – написала заяву про те, що просить кримінальне провадження закрити та до відповідальності нікого не притягувати.

Мотиви дівчини, яка потрапила у «пікантну» ситуацію будучи поміченою у чужій квартирі дружиною свого нового знайомого та намагалася хоч якось виправдатися – зрозуміти можна. Проте правоохоронці чи не вперше зіткнулися з такою байдужістю матері. Вона фактично випхала свою неповнолітню доньку в обійми до дорослого чоловіка, а сама залишилася чекати у іншій частині міста

Top