Панорама

Новий дитячий садок на 280 місць у мікрорайоні «Масани» готується до початку прийому дітей. Його відкриття заплановане на 1 вересня.  Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Нові дитячі садки в місті не будувалися більше 20 років. Цей же зводиться із застосуванням енергоощадних технологій, за сучасними нормами і підходами. Під час будівництва використані конструкції, які забезпечать  теплозбереження. Радіатори в усіх приміщеннях – з регулюванням теплового режиму. У всіх ігрових кімнатах на першому поверсі – підлоги з підігрівом.

– Хочу звернути увагу на шафки для дитячого одягу в роздягальнях. Вони всі з підігрівом: по низу проходить труба опалення, а зверху є отвори і плюс над шафками у стелі – виходи витяжної вентиляції будинку. Тобто діти взимку одягатимуть не захололі, а теплі речі, а після прогулянки вони ще й підсушаться,  – повідомив заступник керівника міського УКБ Олександр Макаров.

У приміщенні вже повністю готовий 2 поверх, зараз монтуються меблі, завозиться обладнання для дитячих майданчиків.

У новий дитсадок прийматимуть, якщо будуть такі бажаючі, малечу з усього міста, – про це повідомила заступниця начальника управління освіти Олена Горна

Top