Панорама

Оголошується проведення Чернігівського міського конкурсу сувенірної продукції «Агов! Hand Made, Che!». Організаторами конкурсу є Управління культури та туризму Чернігівської міської ради та Асоціація майстрів Громадської організації «Спілка жінок Чернігівщини».

Про це йдеться на сайті міської ради.

Мета Конкурсу – привернення уваги широких кіл громадськості, державних органів, засобів масової інформації до творчості народних майстрів, створення платформи для обміну досвідом, організація співпраці всіх зацікавлених осіб у сфері виготовлення та реалізації сувенірної продукції.

Конкурс проводиться за номінаціями:

«Чернігів – туристичний» (сувенір з використанням місцевої символіки);

«Чернігівський смаколик»;

«Чернігівська цяцька» (сувенір-іграшка);

«Чернігівські прикраси»;

«Чернігівський АРТ-декор»;

«Прихопи мене з собою» (приз глядацьких симпатій).

Кожен учасник має право подати на Конкурс не більше трьох виробів у кожній номінації.

Конкурсні роботи в номінації «Прихопи мене з собою» оцінюються шляхом загального підсумку інтернет-голосування на сторінці facebook.com/groups/agov.handmade.che/ та кількості голосів зібраних упродовж ІІ етапу конкурсу.

Конкурс є відкритим для всіх аматорських майстрів, які займаються розробкою та виготовленням сувенірної продукції регіону.

До розгляду у Конкурсі приймаються роботи, виконані у будь-якому жанрі та техніці декоративно-прикладної творчості, ремесел, у т.ч. традиційних, із різноманітних матеріалів.

Участь у Конкурсі безкоштовна.

Етапи проведення Конкурсу:

І етап – до 06.05.2019 р. – прийом, реєстрація заявок та конкурсних робіт;

ІІ етап – з 13.05.2019 р. по 20.05.2019 р. – перегляд робіт учасників Конкурсу, організація міні-виставок (додатковою інформацією на офіційній сторінці Конкурсу https://www.facebook.com/groups/agov.handmade.che/);

ІІІ етап – з 21.05.2019 р. по 24.05.2019 р. – підведення підсумків та нагородження переможців Конкурсу.

Після завершення Конкурсу учасники зобов’язуються впродовж п’яти робочих днів забрати конкурсні роботи.

Зареєструватися для участі у Конкурсі кожен бажаючий може за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSemEO985KdCgGm3D4…/viewform

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Після заповнення вами даної форми, експертною комісією буде проведений попередній перегляд завантажених фото робіт. Якщо сувенір відповідатиме вимогам конкурсу, на свою електронну пошту ви отримаєте підтвердження участі у конкурсі та свій конкурсний номер

Top