Панорама

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ-2019 ВІДБУДУТЬСЯ 21 ЛИПНЯ. ВІДСЬОГОДНІ ДО НИХ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЗОВСІМ НЕБАГАТО ЧАСУ – ЛИШЕ 10 ДНІВ. ПРО ТЕ, ЯК ПРАЦЮЄ ОКРУЖНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ОДНОМАНДАТНОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 206, ЯКІ ПРОБЛЕМИ ВИНИКАЮТЬ У ПРОЦЕСІ РОБОТИ І ЯК ЇХ УСУВАЮТЬ, МИ РОЗПИТАЛИ ЧЛЕНА ОВК СТАНІСЛАВА ДЕМИДЕНКА.

«Основна робота, якою нині займається окружна виборча комісія 206-го округу, – це підготовка до майбутніх виборів дільничних виборчих комісій, їх належне укомплектування, – говорить Станіслав Демиденко. – У нашому окрузі 174 дільниці, тож роботи вистачає всім. Проблеми, звісно, є, але вони не критичні. Наш округ має таку ж проблему, як і всі окружні виборчі комісії країни, – неповна укомплектованість дільничних комісій. Але ми щодня цю проблему вирішуємо: щодня доукомплектовуємо дільничні комісії – і шляхом спілкування із суб’єктами подання, і шляхом спілкування з членами дільничних виборчих комісій. Працюємо в штатному режимі. Якихось специфічних проблем, пов’язаних лише з нашим виборчим округом, немає. У Чернігівському й Ріпкинському районах та в частині Чернігова дільничні комісії доукомплектовуються щодня. От, приміром, учора ми завели на одну з дільниць голову, який уже почав працювати. Члени окружної виборчої комісії 206-го округу роблять усе належне, щоб вибори пройшли відкрито, спокійно, законно та без порушень».

Наприклад, в окружній виборчій комісії 206-го округу працюють 18 людей, включаючи голову комісії, для багатьох із них ця робота не нова. Тож ніяких форс-мажорних обставин не передбачається

Top