Панорама

16 січня уже втретє в столиці відбувся традиційний гала-вечір з нагоди визначення найкращого тренера року. Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу, яке й започаткувало нагородження лауреатів на всіх рівнях українського клубного дорослого футболу, і в 2020 році зібрало своїх гостей і членів.

Тренерське свято зібрало численних футбольних гостей зі всієї України та з-за її меж. Воно розпочалося з вітального слова майстра спорту СРСР, заслуженого тренера України Миколи Павлова. Микола Петрович говорив про успіхи вітчизняного футболу, труднощі тренерської професії та, власне, про традиційне вже нагородження найкращих.

Розпочалося нагородження зі студентського футболу. Найкращий тренером України в студентському футболі 2019 року став Василь Івегеш (ФК «Тернопіль-Педуніверситет»).

Найкращим тренером аматорського футболу 2019 року визнано Сергія Соловйова («ВПК-Агро»). 

Далі відбулося нагородження найкращих у Професіональній футбольній лізі. Приз найкращого тренера Другої ліги 2019 року Василю Малику («Нива» Тернопіль).

Найкращим тренером Першої ліги 2019 року визнано Сергія Ковальця («Оболонь-Бровар» Київ). 

Найкращого тренера Favbet Ліги 2019 року нагороджували Томас Грімм і Леонід Буряк. Приз отримав Олександр Рябоконь («Десна» Чернігів) – він став першим за час  рейтингу тренером, який здобув перемогу в номінаціях у двох різних лігах (був найкращим тренером Першої ліги 2017 року)

Top