Панорама

Сьогодні, 6 грудня, спортсменці Олені Костевич вручили відзнаку Почесного громадянина міста. Подія відбулася під час урочистостей до Дня місцевого самоврядування. 

Нагадаємо, що рішенням  сесії  міської ради від 29 серпня, присвоєно чергові звання “Почесний громадянин міста Чернігова” трьом особам. 

 Звання посмертно  присвоєно Валерію Сарані та Володимиру Коваленко. 

Валерій Сарана –  перший голова чернігівського РУХу. Володимир Коваленко – кандидат історичних наук, археолог, “Заслужений працівник народної освіти України”.

Також за видатні заслуги у галузі спорту та сприяння просуванню позитивного іміджу міста Чернігова в Україні та за кордоном звання  присвоєне Олені Костевич – спортсменці штатної збірної команди України з кульової стрільби, Олімпійській Чемпіонці 2004 року, дворазовій бронзовій призерці ХХ Олімпійських ігор 2012 року, багаторазовій чемпіонці та призерці чемпіонатів світу та Європи, “Заслуженому майстру спорту України”.

Звання “Почесний громадянин міста Чернігова” є найвищою відзнакою територіальної громади міста Чернігова, присвоюється громадянам України та інших держав, які своєю професійною та громадською діяльністю зробили вагомий внесок у розвиток міста, що сприяло піднесенню його авторитету як на державному, так і на міжнародному рівні. Право присвоєння звання “Почесний громадянин міста Чернігова” належить виключно міській раді

Top