Панорама

Відтепер у  комунальному транспорті Чернігова (як тролейбусах, так і автобусах КП «ЧТУ») можна оплатити проїзд безконтактною банківською карткою.

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Чернігів – третє місто в Україні, яке запроваджує таку новацію. Не пілотний проект, а повноцінно працююча така система досі була тільки в Тернополі та Житомирі.

Місту це нічого не коштувало.Новація започаткована Visa та Ощадбанком, до сплати приймаються картки всіх платіжних систем і всіх банків.

Кожен кондуктор у комунальному громадському транспорті Чернігова матиме мобільний термінал. Банківську картку для безконтактної оплати (або телефон, якщо картка прив’язана до мобільних за стосунків Apple Pay чи Google Pay) потрібно прикласти до віконечка терміналу. Отримати квиток.

Важливо!

Банківська картка має бути обов’язково сучасного зразка – з чіпом для безконтактної оплати за технологією PayPass. На таких картках є ще спеціальний символ у вигляді антени.

Банківською карткою здійснюється тільки оплата повного тарифу – 5 грн. У силу того, що місто потребує чіткого обліку будь-яких пільгових перевезень, в т. ч. і учнівських, для пільгової оплати потрібно мати спеціальну Транспортну картку. Для оплати проїзду в тролейбусі за тарифом 3,95 грн теж потрібно мати не банківську, а транспортну картку. Їх можна придбати в усіх кіосках «Чернігівпреса» або в КП «ЧТУ»

Top