Панорама

Спільні наряди поліцейських Управління поліції охорони та Управління патрульної поліції в Чернігівській області розпочали свою роботу в місті над Десною.

Як повідомляє сектор комунікації поліції області, суть експерименту полягає в тому, що віднині до складу автопатруля поліції охорони включені двоє патрульних.

Це нововведення покликане покращити якість реагування на заяви та повідомлення, що надходять на лінію «102» в Чернігові.

Нині йдеться про три спільні автопатрулі. На практиці це має працювати на оптимізацію часу, необхідного для складання протоколів на порушників.

Якщо раніше поліція охорони мала чекати прибуття патрульної поліції, щоб оформити протокол, то віднині патрульні вже є на борту автопатруля. На думку правоохоронців, краща взаємодія і зменшення часу на папери покращать ефективність роботи поліції. Незадовго до цього патрульні пройшли тренінг, на якому навчалися діям щодо відпрацювання тривожних сповіщень з об’єктів, підключених до пульту централізованої охорони. Патрульні, так само як і поліція охорони, відповідно до Закону України «Про Національну поліцію», обов’язково використовують засоби бронезахисту (бронежилети й шоломи)

Top