Панорама

Першого заступника голови обласної ради Валентина Мельничука звинувачують у тому, що не задекларував доходи дружини.  Справу розглядали сьогодні, 29 листопада, у Деснянському районному суді Чернігова, повідомляє UA:Чернігів. 

 За даними Нацагентства з питань запобігання корупції, Мельничук не вніс в електронну декларацію за 2017 рік 285 тисяч гривень доходу дружини.  Валентин Мельничук звинувачення спростовує. Каже, про дохід дружини не знав, так само як і не знав про те, що вона займається підприємницької діяльністю.

У 2017 році Валентин Мельничук проживав разом з дружиною, каже проживає і зараз, але про дохід вона йому не повідомляла. 30 жовтня 2019 року Валентин Мельничук вніс зміни в декларацію за 2017 рік, де вказав доходи своєї дружини.

Прокурор Максим Міхін сказав, аби перевірити достовірність слів Валентина Мельничука на засідання, як свідка, необхідно запросити дружину Людмилу Мельничук. Суддя пропозицію прокурора, про допит дружини Людмили Мельничук – підтримав. Продовжать розгляд справи у Деснянському районному суді Чернігова 4 грудня.

У єдиному реєстрі судових рішень справу Валентина Мельничука розглядають за частиною четвертою статті Адмінкодексу «порушення вимог фінансового контролю». За це передбачається штраф від 1 тисячі до 2500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян

Top