Панорама

Учора, 31 жовтня, у Прилуках під відділом поліції відбувся мітинг. Там зібралися більше двох сотень людей, повідомляє UA:Чернігів. Вони вимагають справедливого, на їхню думку, розслідування обставин загибелі 14-річного Дениса Чаленка.

Нагадаємо, що його тіло знайшли 29 жовтня увечері на залізничній колії. Рідні не погоджуються із версією загибелі, яку називає поліція, що хлопця збив потяг.

Учасники протесту палили шини під відділом поліції. Із натовпу люди викрикували те, що до вбивства вбивстві Дениса Чаленка можуть бути причетними четверо 16-річних хлопців. Мовляв, за тиждень до загибелі Дениса вони надсилали на його телефон повідомлення з погрозами.

До людей вийшов т.в.о. начальника Прилуцького відділу поліції Олександр Яцик. Як сказав він, з хлопцем, з телефона якого надходили погрози, поліція спілкувалась. Він сказав, що цього не робив. Поліція його відпустила.   Також він пообіцяв розслідувати цю справу за тиждень. Якщо результатів не буде – піде у відставку.

Панорама про цю подію писала у матеріалі Поліція встановлює обставини загибелі прилуцького школяра. 

«Із самого початку працівники поліції не відпрацьовували інші версії причини смерті цієї дитини. Ми оглянули місце події. Можна стверджувати про те, що це насильницька смерть. Сліди крові, які є на полотні, –  можна стверджувати про те, що, фактично, цю людину, цього молодого хлопця якісь невідомі невставнолені особи переносили і поклали на залізничне полотно. В другому місці ми там бачили теж сліди крові. Родичі на сьогоднішній день налаштовані, що потрібно все ж таки повторну експертизу», – розповів адвокат родини Чаленків Володимир Білик

Світлина: Михайло Нік 

 

Top