Панорама

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у  кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства двох осіб.

Згідно матеріалів кримінального провадження встановлено, що близька родичка, в ході конфлікту, у квітні поточного року, що виник з мотивів неприязних відносин, умисно, з метою умисного протиправного заподіяння смерті нанесла одному із потерпілих не менше 20 ударів ножем в область голови та шиї, від яких останній помер на місці події, та іншій – не менше 34 ударів ножем по тулубу та кінцівках, що призвели до масивної крововтрати, від яких остання померла на місці події.

Мається на увазі вбивство, яке сталося 27 квітня, за адресою Мезенцева, 80. Тоді поліція знайшла два тіла. Смерть в обох випадках наступила від ножових поранень.

На даний час, зловмисниці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство двох осіб).

Ухвалою Деснянського районного суду м. Чернігова до підозрюваної застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

З власних джерел нам стало відомо, що підозрюваною є донька вбитих, яка в ту ніч також отримала поранення і зараз знаходиться в лікарні

 

Top