Панорама

11 листопада до поліції надійшло повідомлення, що під час конфлікту між двома чоловіками в Козелецькому районі один з них в якості аргументу використав мисливську рушницю та підстрелив працівника пилорами.

Конфлікт поблизу магазину стався між жителем Козелецького району та заробітчанином зі Львівщини. Чоловік отримав вогнепальне поранення в лівий бік та каретою екстреної медичної допомоги був доставлений до реанімаційного відділення Козелецької центральної районної лікарні. Медики діагностували у пацієнта проникаюче поранення кишечнику без загрози життю.

Кримінальна поліція негайно приступила до пошуків стрільця. В ході розшукових заходів оперативники отримали першу інформацію –  встановили помешкання, де на горищі провів ніч утікач, та куди він направився.

В подальшому оперативники Козелецького відділення поліції вирахували та разом із колегами з управління карного розшуку  затримали підозрюваного в Острі, де той переховувався у знайомої. Той у скоєному зізнався та надав правдиві свідчення, йому оголошено про підозру.

Правоохоронці також встановили озеро, де зловмисник утопив рушницю та позбавився від мобільного телефону

Top