Панорама

Учора, 31 жовтня, чернігівська “Десна” приймала на домашньому полі луганську “Зорю”.

Зустріч відбувалась в рамках ⅛ Кубка України. Обидві команди прагнули здобути перемогу і пройти в 1/4.

Матч розпочався о 19:30,  вболівальників зібралося більше 4-х тисяч. Усі хотіли підтримати свій клуб і стати свідками такої бажаної перемоги сіверян.

З початку гри фортуна посміхнулась саме чернігівцям. Свою переможну серію продовжив форвард Денис Безбородько, який двічі відзначився у ворота “Маріуполя” у  13-му турі УПЛ.

Чернігівці відкрили рахунок у цьому матчі на 38-й хвилині – Денис добив м’яч у сітку воріт Заурі Махарадзе. Стадіон вибухнув оплесками.

Ворота Десни залишалися сухими до кінця другого тайму, здавалось переможець вже відомий, але не так сталося, як гадалося. Богдан Лєднєв пробив голкіпера після розрізної передачі у виконанні Ігора Харатіна. Рахунок став 1:1.

Команди мали з’ясувати, хто кращий вже в екстра-таймах, але рахунок на табло не змінився навіть після фінального свистка арбітра.   А в післяматчевій лотереї фортуна усміхнулася противнику – Махарадзе парирував удар Єгора Картушова і приніс команді путівку до наступного раунду.

Головний тренер “Десни” Олександр Рябоконь перебіг зустріч прокоментував так:

– Бойова кубкова гра, контактна, з великою кількістю єдиноборств. У кожної команди були можливості вирішити результат зустрічі в основний час, і у додатковий – не доводити справу до пенальті. Можна сказати, що пенальті – лотерея, можна сказати – треба вміти працювати у серії пенальті: і забивати, і відбивати. Трохи більше пощастило “Зорі”. Залишається привітати суперника, які у такий чоловічий грі зуміли перемогти і пройти далі