Панорама

На технічній території 6-го арсеналу боєприпасів в Ічнянському районі на Чернігівщині сьогодні у п’ятницю, 14 грудня, провели роботи зі знищення вибухонебезпечних предметів, які не підлягають транспортуванню та зберіганню.

Рада оборони області спільно з військовими зійшлися на рішенні: знешкодити боєприпаси безпосередньо на полігоні. Адже транспортувати їх в інше місце подалі від Ічні означало б наражати на небезпеку як жителів навколишніх сіл, так і військових.

Роботи визначенні Планом організації робіт з очищення від вибухонебезпечних предметів населених пунктів і територій в 16-ти кілометровій зоні навколо 6-го арсеналу боєприпасів МО України біля смт Дружба Ічнянського району завершено.

Очищено 80 ділянок розмінування, 79733 га прилеглої до арсеналу території. Вилучено 100351 вибухонебезпечний предмет, відпрацьовано 308 повідомлень від населення про виявлення боєприпасів.

Проводяться заходи щодо здійснення контролю якості очищення територій від вибухонебезпечних предметів та оперативного реагування на повідомлення населення у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Top