Панорама

У поліцію зателефонувала літня жінка та повідомила, що не може потрапити до власної квартири.

Сталася подія вчора, 18 вересня.

За словами заявниці, у квартирі має бути її 11-річний онук, але хлопець дверей не відчиняє і зв’язатися з ним телефоном також не можна. За вказаною адресою виїхав екіпаж патрульної поліції.

Прибувши на місце, патрульні з’ясували, що літні чоловік і дружина ходили у справах, онук в цей час залишився вдома. Повернувшись, подружжя не змогло потрапити до квартири, а також зв’язатися з онуком.

Правоохоронці спробували відімкнути двері, але їм це також не вдалося. З великою вірогідністю вони були замкнені зсередини, бо ззовні не можливо було вставити ключ у замкову щілину. Обійшовши будинок, патрульні дійшли висновку, що без сторонньої допомоги потрапити до квартири на третьому поверсі не можливо, тому звернулися до рятувальників.

На місце прибув пожежний розрахунок і за допомогою автодрабини рятувальники через балкон піднялися до квартири. Виявилося, що дитина весь цей час перебувала всередині, з нею все гаразд, вона просто міцно спала і не чула, що відбувається. Коли хлопчик сам відчинив двері, бабуся від хвилювання ледь не втратила свідомість і патрульним з рятувальниками довелося надавати їй допомогу

Top