Панорама

В різних частинах Чернігівської області група зловмисників організувала виробництво наркотиків, які збували через месенджери. У підозрюваних поліція вилучила значні об’єми наркотиків, психотропів і прекурсорів та незаконної зброї.   Для конспірації злочинної діяльності учасники групи постійно переїжджали та міняли житло, яке використовували під «офіс».    

Наразі поліція провела санкціоновані обшуки в помешканнях фігурантів. У правопорушників вилучена значна кількість розфасованого і готового до реалізації амфетаміну, психотропних препаратів та марихуани, лабораторне приладдя та засоби фасування. Також правоохоронці вилучили у наркоторгівців дві ручні осколкові гранати, набої та два стартові пістолети зі слідами переробки під стрільбу бойовими патронами.

До складу злочинної групи входила і жінка, яка не тільки безпосередньо фасувала наркотики і робила розкладки, а й виконувала обов’язки адміністратора сайтів, через які реалізовувалися наркотики.

Наразі оперативники продовжують встановлювати зв’язки цієї групи з іншими областями.

Відкрито провадження за ч. 2 ст. 307 КК України, карається позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна

Top