Панорама

Поліція Чернігівщини продовжує надавати допомогу постраждалому населенню в зоні ураження навколо 6 арсеналу ЗСУ. Для підтримання  публічного порядку задіяні автопатрулі та піші наряди.

Наразі не зафіксовано жодного повідомлення про загиблих і травмованих внаслідок надзвичайної ситуації. В усіх населених пунктах повністю відновлено газо- та електропостачання.

Поліцією зареєстровано 134 повідомлення про події, пов’язані з вибухами на території селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області. Зокрема, надійшло 17 повідомлень про пошкодження та руйнування будівель, 58 фактів виявлення боєприпасів.

Поліцейські перевірили більше ніж дві тисячі сто осіб та тисячу сто транспортних засобів. Правоохоронці виявили 16 водіїв, які керували транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння.

Крім того, поліцейські перевірили майже 200 власників зброї, які були евакуйовані та повернулися до помешкань. Акцент ставився на стані зберігання зброї її законними власниками. Правоохоронці з’ясовували, в яких умовах зберігаються мисливська зброя та спеціальні засоби, і головне — чи виключений доступ до неї з боку сторонніх осіб

 

Top