Панорама

Близько 10:30 до приміщення приймальні увірвались невідомі люди, відвідувачі приймальні впізнали в них людей, яких пов’язують із партією ВО «Батьківщина». Вони почали ображати людей, на що працівники приймальні викликали поліцію.  Яке ж було здивування, що коли були складені протоколи,працівники приймальні дізналися,  що поліцію викликали не вони, а анонім. Про що було повідомлено на офіційній сторінці  поліції у Фейсбук.  

На прохання працівників приймальні приїхали засоби масової інформації та представники прокуратури , яким були повідомлено про протиправні дії невідомих людей та поліцейських. Враховуючи вище викладене, можна дійти висновку, що «тітушки від «Батьківщини» працювали під прикриттям поліції. Тому що за декілька годин та ж історія повторювалась в інших приймальнях народних депутатів Чернігівщини, де на виклик анонімів приїздять спочатку журналісти, а потім поліціянти.

Працівники громадської приймальні та громадської організації  звертаються до керівництва поліції:

Шановні працівники поліції! Дуже незрозуміло,чому на виклик «102» приїздять «тітушки «Батьківщини», а не поліція? Саме тому представники громадської організації та представники приймалень народних депутатів повідомляють, що звернуться до міжнародних організацій та установ з проханням надіслати своїх спостерігачів, які б здійснювали нагляд за діяльністю поліцейських, які виконують злочинні накази.

Також звертаємось до Міністра внутрішніх справУкраїни розібратись з поліцейським свавіллям, яке коїться в Чернігівській області під керівництвом депутатів від ВО «Батьківщина» і керівника Чернігівського управління Національної поліції  Альохіна Едуарда Володимировича!

Скільки вартує совість від «Батьківщини»?

Top