Панорама

Cпецавтомобілем українського виробництва поповнився парк пожежних машин Першого пожежно-рятувального загону ДСНС області, що базується в Чернігові.  Про це повідомили у прес-службі міської ради. 

За останні кілька років наша область одержала вже 16 таких пожежно-рятувальних автомобілів. У тому числі 4 з них – місто Чернігів.

“Звичайно, що техніка і морально, і фізично старіє. Якщо у ЗІЛів запас води, яку вони можуть везти з собою на пожежу, 2,5 тони, то в новій машині, яку сьогодні отримали, вже 4 тони. Плюс економічна складова: те, що при використанні застарілих двигунів на бензині витрата пального удвічі більша, ніж на нових автомобілях витрата дизпалива” – сказав заступник начальника  Петро Дьогтяр. 

Через 2 тижні ця машина вже зможе виїжджати на виклики. Зараз подані документи для її державної реєстрації та отримання спеціальних номерів. Потім машину поставлять у бойовий розрахунок. Вона, як і вся інша техніка, буде використовуватися не тільки в нашому місті, а по області туди, де буде нагальна потреба

Top