Панорама

У Чернігові планують вдосконалити конкурсний механізм розміщення тимчасових об’єктів для продажу кави та вуличної їжі на об’єктах благоустрою, йдеться на сайті міської ради. 

Основний принцип залишається незмінним: продаж права сезонної торгівлі на об’єктах благоустрою в Чернігові продається на відкритому аукціоні. Але пропонується, щоб це право надавалося все-таки не на один рік, як зараз, а на три.

-Багато хто з підприємців мав необхідність вкладати суттєві кошти в підведення електроенергії до місць торгівлі і, крім того, це займало чимало часу. Тому ми порадилися і прийняли рішення пропонувати продавати право на аукціоні так само, як і було, але не на 1 рік, а на 3. Для того, щоб підприємець, який вкладеться в облаштування благоустрою, все-таки мав більше економічних потреб вкласти більш суттєві кошти, ніж якби це було на 1 рік, – прокоментував заступник міського голови Олександр Ломако.    

Передбачається, що визначена на аукціоні ціна в ці три роки не залишатиметься повністю незмінною, а зростатиме згідно з коефіцієнтом інфляції

Top