Панорама

Прем’єр-міністр України у 2012 році брав участь у марші ошуканих інвесторів, який відбувся 5 червня у Києві, йдеться у сюжеті 5 каналу.   Сотні ошуканих інвесторів з усієї України пройшлися цетром столиці до Адміністрації Президента. Зонтики мітингувальники використовували, як символ того, що в них немає даху над головою.

Під стінами Адміністрації  Гончарук скандував “Поверніть наше житло!” і скаржився, що тоді президент Віктор Янукович ігнорує звернення 300 тисяч українських сімей, які стали заручниками недобросовісних забудовників.

Після того, як у Мережі з’явилися ці ролики, журналісти видання “Страна” спробували дізнатися у Гонарука, чому до початку політичної кар’єри він так цікавився масовими акціями і зйомками на телебаченні. Очільник уряду відмовився коментувати це. “До побачення!” – сказав він і пішов.

“Яка кар’єра! В 2012 році підробляв у масовці, як “обманутий” інвестор соціального житла, а в 2019 році на посаді Прем’єра міркує про макроекономіку. Розповідає про теплу зиму, як причину падіння ВВП.

І це також відповідальність Володимира Зеленського до якого тільки одне питання – де він такого прем’єра нарив?” – пише користувач соціальної мережі Фейсбук Віктор Уколов. 

 

 

Нагадаємо, що Гончарук родом з Городні Чернігівської облатсі. Там  закінчив школу

Top