Панорама

Близько півсотні жителів мікрорайону Масани та прилеглих до крохмального заводу «Вимал» вулиць зібралися 23 червня біля підприємства. Причина – вже протягом 5 днів щовечора ці люди відчувають неприємний запах, який йде зі сторони заводу.

Про це повідомляє UA: Чернігів.

Керівник групи «Вимал» Віктор Лазар каже, що причина смороду, найімовірніше, пов’язана із відстійниками підприємства. Їх 2, і в них зберігається картопляний сік з заводу на вулиці Інструментальній

«Може бути картопляний сік. Тому що була аномальна спека. 39 градусів було. Вдень він нагрівається, але не випаровується. А вночі, коли температура повітря падає, це моє припущення. А температура соку більша, чим повітря, він починає випаровуватися», – говорить Віктор Лазар.

Основний завод нині не працює, тому що зараз не сезон виробництва. Цей сік – від картоплі, яку підприємство попросили переробити місцеві фермери.

Віктор Лазар сказав, що питання з утилізацією соку за один день не вирішити. На підприємстві планують зібрати технічну раду, яка вирішуватиме, що робити з відстійниками.

Сторони домовилися зустрітися у вівторок, 25 червня, о 18 годині на території підприємства

Top