Панорама

Приватний інвестор більше не обслуговує чернігівський пляж «Золотий берег».  Про це повідомляють журналісти UA: Чернігів, посилаючись на  керівника комунального підприємства «Паркування та ринок» Миколу Гоголя.  Зі слів якого, угоду з інвестором – підприємцем Антоном Ковтуном – розірвали ще 7 травня 2019 року.

Нагадаємо, що  14 червня 2017 року, підприємець підписав угоду, згідно якої отримав пляж в адміністрування на 20 років, натомість мав знести прибудову до торгового центру на розі проспекту Миру та вулиці Київської. Згіднодокументу, Антон Ковтун міг вести торгівельну діяльність на пляжі, натомість мав обслуговувати його та вкласти у розбудову 120 тисяч доларів. Зокрема звести два куполи для літніх кафе та  два басейни.

Угоду розірвали за згодою сторін, каже міський голова. Тепер обслуговувати пляж буде КП «Паркування і ринок» за рахунок прибутків та додаткового фінансування з міського бюджету.

Владислав Атрошенко Чернігівський міський голова:Ми будемо робить необхідний обсяг робіт, при необхідності його дофінансовувать. І, можливо, це повинно буть виключно на умовах окупності, а там повинен буть порядок для людей, розумієте. Для чого ця міська влада, і для чого цей бюджет?»

Top