Панорама

У Чернігові екіпажі патрульної поліції отримали орієнтування, що у напрямку Чернігова рухається автомобіль ВАЗ-21144 із реєстрацією Київської області, який може бути причетним до правопорушення у Славутичі.

Інспектори, які помітили цю автівку, подали водієві сигнал зупинитися,  той проігнорував вимогу та додав швидкості. До переслідування долучилося ще кілька патрульних екіпажів.

На одній із вулиць авто зупинилося перед бетонним блоком, який обмежував рух. Коли поліцейські наблизилися до транспортного засобу, водій знову натиснув на газ, протиснувшись між парканом та бетонним блоком, тим самим пошкодивши власний автомобіль.

23-річний водій мав зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Його стан був підтверджений висновком лікаря-нарколога під час медогляду з результатом 1,04 проміле.

На громадянина склали 4 адміністративних протоколи: за ст. 130 (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння), ст. 122-2 (невиконання водіями вимог про зупинку), ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, дорожніх споруд чи іншого майна) та винесли постанову за ч. 1 ст. 121 (керування водієм транспортним засобом, що має технічні несправності, з якими відповідно до встановлених правил експлуатація його забороняється) Кодексу України про адміністративні правопорушення

Top