Панорама

У Чернігові дільничний офіцер поліції встановив, що до крадіжок металу з території двох підприємств причетний раніше судимий чернігівець.

Поліцейський з’ясував, що останньою в цій серії крадіжок стало проникнення зловмисника на територію приватного акціонерного товариства в промисловому мікрорайоні. Звідти злодій поцупив майже 30 кілограмів металу, вартість здобичі попередньо оцінено у 800 гривень.

Також стало відомо, що перед цим підозрюваний навідав інший пункт приймання металобрухту, що належить товариству з обмеженою відповідальністю і розташований на тій же вулиці, де й він сам мешкає. Звідти зловмисник також викрав метал. Вага викраденого та сума збитків встановлюються.

У скоєному чернігівець зізнався та дав правдиві свідчення. Він визнав, що в такий спосіб сподівався здобути гроші на наркотики.

Наразі поліція перевіряє можливу причетність викритого зловмисника до аналогічних злочинів на інших пунктах приймання металобрухту.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185, карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років

 

Top