Панорама

На сайті міської ради 1 листопада оприлюднили регуляторний акт стосовно вартості проїзду у міському транспорті. Який стосується підвищення вартості проїзду в маршрутках, чим запустили процес обговорення такої пропозиції. 

Пропонується встановити граничну вартість разового квитка на проїзд в автобусі для перевезення  пасажирів в межах міста Чернігова – 6,00 грн.

Вартість квитка для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, при наявності учнівського квитка, на період з 1 вересня до 21 червня включно – 3,00 грн., без компенсації за такі перевезення. 

Нагадаємо, що сьогодні квиток коштує 5 гривень. 

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційній веб-сторінці Чернігівської міської ради за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.uaу розділі «Регуляторна політика», рубрика  «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються в управлінні транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради у письмовій формі, протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 50, (відповідальна особа – Рижий О. М.)

Top