Панорама

Під час свого звіту у Міському палаці культури 4 грудня Владислав Атрошенко повідомив про створення політичної партії «Рідний дім».

Як з’ясували журналісти Суспільного вона була створена 4 роки тому і мала назву «Капіталістична партія України». Зареєстрували її у Києві у 2015 році.  У вересні того ж року назва партії  була змінена на «Рідний дім». 

Зараз її юридична адреса вулиця Реміснича, 18 у Чернігові.  За цією адресою зареєстрована компанія «Сідко Україна». Її кінцеві бенефеціарні власники депутат облради Валерій Куліч і міський голова Чернігова Владислав Атрошенко. 

«Для нашого міста немає іншого шляху і для мене немає іншого шляху як оголосити про створення партії «Рідний дім». Чернігів – наш рідний дім. Це початок. А дасть Бог наступний крок буде Україна. Вступлять зрозумілі особистості, зі зрозумілим життєвим шляхом, зі зрозумілою біографією, зі зрозумілими досягненнями на рівні міста, рівня Чернігівської області».

Згідно з даними Youcontrol очолила партію «Рідний дім» директорка міського палацу культури Ірина Должикова. Членкиня політради партії – нинішній секретар міськради Наталія Хольченкова. До міськради у 2015 році обиралася за списками партії «Наш край». За її словами, запросив її Владислав Атрошенко.

Ще одна членкиня політради партії «Рідний дім»  директорка 31-ї гімназії Вікторія Овчаренко – теж обиралася до міськради від «Нашого краю». Влітку вона та Хольченкова перейшли до міжфракційної групи «За Чернігів».

Скільки людей нині в партії «Рідний дім», не відомо. Отримати коментар Владислава Атрошенка журналістам з цього приводу нам не вдалося.

«Попереду 2020 рік. Рік місцевих виборів і зокрема в Чернігові будуть проходити вибори до міської ради. І так міський голова заздалегідь планує і готується до виборчого процесу. Зокрема на даний момент виборчий кодекс говорить про те, що у великих містах таких як Чернігів необхідно висуватися кандидатом від партії. Відповідно для того аби звести свою команду необхідно шукати собі застосування в якійсь із партій. Зокрема, ми знаємо що міський голова є не бідною людиною, тому почав використовувати свій власний проект, а не шукати, до кого можна долучитися, – коментує голова чернігівського осередку Комітету виборців України Володимир Андрійченко. – Створити нову партію дуже складно, це тривала робота і кропітка по часу. Тому традиційно люди заздалегідь реєструють партії і тоді пропонують за кошти передати, або перейменувати цю партію. Так набагато простіше працювати і багато хто з політиків на це погоджується»

 

Top