Панорама

Заступник голови фракції “Блок Петра Порошенка” Сергій Березенко заявив, що розірвання Договору про співпрацю та співдружність є наслідком неправомірних дій Російської Федерації по відношенню до України.

Про це він заявив в кулуарах Верховної Ради, відповідаючи на запитання кореспондента “Прямого”.

“Я переконаний, що наші дипломати продумували ці кроки. Якраз розірвання цього договору і є наслідком неправомірних дій Росії по відношенню до України. В Договорі про співпрацю та співдружність прописані дуже чітко кордони між Україною та Росією. Росія анексією Криму та вторгненням на Донбас порушила ті кордони. Відповідно Росія першою порушила той договір. Україна не могла продовжувати дію того договору. Це додатковий факт того, що Росія першою почала війну і порушила територіальну цілісність нашої держави. Це тільки допоможе нам у міжнародних судах”, – заявив він.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко повідомив, що Україна готує позов до Міжнародного суду ООН у зв’язку з діями Росії в Керченській протоці.

25 листопада прикордонні кораблі РФ здійснили агресивні дії проти трьох кораблів ВМС ЗС України під час їх переходу з порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, прикордонний корабель РФ здійснив таран рейдового буксира. В результаті зіткнення з прикордонними силами ФСБ РФ в Керченській протоці поранення отримали шість українських моряків

Top