Панорама

Чоловіку, якого підозрюють у вбивстві дворічної дитини, продовжуюють тримати під вартою. Ніжинський суд Чернігівської області підтримав позицію поліції та прокуратури, подовживши термін.

Добігає кінця досудове розслідування в кримінальному провадженні, відкритому за фактом нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень дворічній дівчинці. Дитина померла від побоїв 20 березня цього року в Ніжинському районі. У смертельному побитті дитини обґрунтовано підозрюється раніше судимий чоловік, який на час слідства перебуває під арештом.

Вже проведено ряд експертних досліджень. Їх висновки приєднані до матеріалів розслідування, яке ведуть слідчі Ніжинського відділу поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури.

Також 16 травня Ніжинський суд підтримав сторону звинувачення у питанні подовження терміну арешту підозрюваного. Строк його тримання під вартою подовжено ще на три місяці.

Водночас слідчі повідомляють, що до кінця поточного місяця вони планують завершити досудове розслідування та скерувати матеріали кримінального провадження до суду

Top