Панорама

Фахівці відділу запобігання надзвичайним ситуаціям та Чернігівського міського відділу Управління ДСНС України розпочали перевірку  на території розважального комплексу АТ “Базис” (м. Чернігів, вул. Незалежності, 12 А).

Надзвичайники перевірили стан забезпечення протипожежного захисту приміщень, відповідність шляхів евакуації, систем оповіщення та пожежогасіння, вогнегасників на відповідність нормативним актам з питань пожежної та техногенної безпеки. Перевірено працездатність системи оповіщення про надзвичайну подію з практичним відпрацюванням дій по евакуації відвідувачів та персоналу.

Крім того, черговим караулом пожежно-рятувального підрозділу відпрацьовані документи оперативного реагування з подальшою перевіркою стану зовнішнього протипожежного водопостачання з пуском води.

Слід зазначити, що в ході перевірки виявлені певні недоліки стану утримання шляхів евакуації, а також щодо обслуговування системи оповіщення. Результати перевірки будуть викладені у відповідному акті та надані керівництву об’єкту для усунення недоліків

Top