Панорама

Цього року на обладнання для лікарень Чернігова планується витратити понад 16,6 млн грн, повідомляє прес-служба міської ради. 

Для міської лікарні №3 вже придбаний наркозний апарат вартістю 1,9 млн грн.

Для дитячих поліклінік № 1 та № 2 – концентратор кисневий медичний LF-H-10A (90 тис. грн) та педіатричний венозний сканер (130 тис. грн).

Міська стоматологічна поліклініка поповнилася двома стоматологічними установками Аякс AJ15 з верхньою подачею, загальною вартістю 298 тис. грн.

Крім того, до кінця 2019 року на медичне обладнання планують витратити ще понад 3 млн грн. За ці кошти для міської лікарні № 4 закуплять апарат УЗД з 4 датчиками, а для дитячої поліклініки № 2 – лампу щілинну YZ-05 Біомед зі столом для офтальмологічного кабінету.

За Програмою боротьби з онкологічними захворюваннями, яку міська рада затвердила минулого року, для міської лікарні № 2 вже закуплені бронхоскоп та торакоскоп. Загалом на це обладнання для лапароскопічних операцій витрачено понад 3 млн грн.

Крім того, до кінця цього року для міської лікарні № 1 за цією міською програмою планується закупити апарат УЗД експертного класу, цистоскоп, ендоскопічний набір та комплект ендоскопічного інструментарію для отоларингологічних втручань. Загальна орієнтовна сума, яка буде витрачена на це обладнання, становить понад 7 млн грн

 

Top