Панорама

14 квітня 2019 року по території України масово почала розміщуватися незаконназовнішня реклама у вигляді рекламних щитів (білбордів) проти кандидата на пост Президента України Порошенка Петра Олексійовича, виконана в стилістиці його передвиборної кампанії.

Зазначена провокаційна реклама розміщена з порушенням законодавства України, зокрема не містить жодної інформації про установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника цих матеріалів. За попередньою інформацією розміщення такої реклами здійснює Товариство з обмеженою відповідальністю «Довіра Аутдор» (співвласник Коломойський Ігор Валерійович).

Наразі по всіх регіонах, де виявлено розміщення політичної реклами такого змісту, поліція проводить перевірку, за результатами якої вживаються заходи відповідно до кваліфікації правопорушення за частиною 2 статті 212-13 КУпАП.

На осіб, які розмістили таку рекламу з порушенням законодавства, будуть складені відповідні адміністративні матеріали із подальшим застосуванням стягнень у вигляді штрафу. Про це заявив Директор Департаменту комунікаціїНаціональної поліції Ярослав Тракало.

В той же час, зняття зазначеної незаконної зовнішньої реклами з рекламних щитів (білбордів) негайно мають розпочати відповідні служби органів державної влади та місцевого самоврядування і завершити не пізніше 8 години ранку 16 квітня 2019 р

Top